Kommande matcher
Visa alla matcher 2024: Division 4 Herr Sydvästra Skåne 2024: DM F14 grp.2 2024: DM F14 grp.2 2024: F10 Sydvästra B1, vår 2024: F11 Sydvästra C2, vår 2024: F14 Sydvästra C1, vår 2024: F14 Sydvästra C2, vår 2024: F8 Sydvästra blå, vår 2024: F9 Sydvästra röd, vår 2024: P10 Sydvästra B5, vår 2024: P10 Sydvästra C5, vår 2024: P11 Sydvästra A2, vår 2024: P11 Sydvästra B4, vår 2024: P12 Sydvästra C3, vår 2024: P13 Sydvästra B4, vår 2024: P13 Sydvästra C4, vår 2024: P15 Sydvästra B2, vår 2024: P8 Sydvästra beige, vår (nybörjare) 2024: P8 Sydvästra orange, vår (nybörjare) 2024: P9 Sydvästra grå, vår 2024: P9 Sydvästra rosa, vår 2023: Division 5 Herr Södra Skåne 2023: DM Herrar grp.4 2023: DM Herrar Slutspel 2023: F10 Sydvästra C1, höst 2023: F10 Sydvästra C1, vår 2023: F13 Sydvästra C2, höst 2023: F13 Sydvästra C3, vår 2023: F8 Grupp 8 S1 Arr: Bara GoIF 2023: F8 Grupp 8 S1 Arr: Bara GoIF 2023: F8 Grupp 8 S1 Arr: Bara GoIF 2023: F8 Grupp 8 S1 Arr: Bara GoIF 2023: F8 Grupp 8 S1 Arr: Bara GoIF 2023: F8 Grupp 8 S1 Arr: Bara GoIF 2023: F8 Grupp 8 S2 Arr: FC Rosengård 2023: F8 Grupp 8 S2 Arr: FC Rosengård 2023: F8 Grupp 8 S2 Arr: FC Rosengård 2023: F8 Grupp 8 S2 Arr: FC Rosengård 2023: F8 Grupp 8 S2 Arr: FC Rosengård 2023: F8 Grupp 8 S2 Arr: FC Rosengård 2023: F8 Grupp 8 S2 Arr: FC Rosengård 2023: F8 Grupp 8 S2 Arr: FC Rosengård 2023: F8 Grupp 8 S2 Arr: FC Rosengård 2023: F8 Grupp 8 S2 Arr: FC Rosengård 2023: F8 Grupp 8 S3 Arr: IFK Klagshamn 2023: F8 Sydvästra grön, höst (nybörjare) 2023: F9 Sydvästra grön, höst (nybörjare) 2023: F9 Sydvästra grön, vår 2023: P10 Sydvästra A1, höst 2023: P10 Sydvästra A1, vår 2023: P10 Sydvästra B3, höst 2023: P10 Sydvästra B3, vår 2023: P10 Sydvästra C7, höst 2023: P11 Sydvästra C3, höst 2023: P11 Sydvästra C3, vår 2023: P12 Sydvästra A2, höst 2023: P12 Sydvästra A2, vår 2023: P12 Sydvästra C4, höst 2023: P12 Sydvästra C4, vår 2023: P12 Sydvästra C5, vår 2023: P13 Sydvästra C5, vår 2023: P14 Sydvästra C3, höst 2023: P14 Sydvästra C3, vår 2023: P8 Sydvästra brun, höst 2023: P8 Sydvästra lila, höst 2023: P9 Sydvästra brun, höst 2023: P9 Sydvästra brun, vår 2023: P9 Sydvästra grå, vår 2023: P9 Sydvästra ljusblå, höst (nybörjare) 2023: P9 Sydvästra ljusröd, vår 2022: F12 Sydvästra C1, höst 2022: F12 Sydvästra C1, vår 2022: F12 Sydvästra C3, höst 2022: F12 Sydvästra C3, vår 2022: P10 Sydvästra B6, höst 2022: P10 Sydvästra B6, vår 2022: P10 Sydvästra C6, höst 2022: P10 Sydvästra C6, vår 2022: P10 Sydvästra C7, höst 2022: P10 Sydvästra C7, vår 2022: P8 Sydvästra Brun, höst 2022: P8 Sydvästra brun, vår 2022: P8 Sydvästra Grå, höst 2022: P8 Sydvästra grå, vår 2022: P9 Sydvästra Gul, höst 2022: P9 Sydvästra Gul, vår 2021: F10 Sydvästra C3, höst 2021: F10 Sydvästra C3, vår 2021: F10 Sydvästra C3, vår 2021: F11 Sydvästra C2, höst 2021: F11 Sydvästra C2, vår 2021: P8 Sydvästra grp. 5 höst 2021: P8 Sydvästra grp. 5 vår 2021: P8 Sydvästra grp. 5 vår 2021: P8 Sydvästra grp. 5 vår 2021: P8 Sydvästra grp. 7 höst 2021: P8 Sydvästra grp. 7 vår 2021: P9 Sydvästra C1, höst 2021: P9 Sydvästra C1, vår 2020: LUNDS BK 7-manna kickoff - CUP 2020: P8 Sydvästra grp.6 (höst) 2020: P8 Sydvästra grp.9 (höst) 2020: Seriespel - Vårsäsongen 2020 2020: Träningsmatcher 2019: Viffecupen 2020 2019: Viffecupen 2020
01 10:00
mån 05 19:00
fre 06 10:00
lör 06 10:15
lör 06 11:45
lör 07 09:30
sön 07 10:00
sön 07 10:00
sön
13 09:15
lör 13 10:00
lör 13 10:00
lör 13 11:00
lör 13 11:15
lör 13 11:30
lör 13 13:00
lör 13 13:00
lör 13 13:30
lör 14
sön 14
sön 14 09:30
sön 14 10:00
sön 14 10:15
sön 14 10:15
sön 14 11:00
sön 14 13:30
sön 14 13:30
sön 14 14:00
sön
18 18:45
tor 19 19:00
fre 19 19:00
fre 20 09:00
lör 20 09:20
lör 20 10:00
lör 20 11:00
lör 20 12:30
lör 20 14:30
lör 20 15:00
lör 21
sön 21 09:30
sön 21 10:00
sön 21 10:30
sön 21 14:00
sön 21 15:30
sön
26 18:30
fre 27 09:00
lör 27 09:45
lör 27 10:00
lör 27 10:00
lör 27 10:45
lör 27 11:30
lör 27 14:30
lör 28
sön 28 10:00
sön 28 10:00
sön 28 10:00
sön 28 11:00
sön 28 11:30
sön 28 11:30
sön 28 12:00
sön 28 13:00
sön 28 13:00
sön 28 13:30
sön 28 16:00
sön
03 19:00
fre 04 09:30
lör 04 10:00
lör 04 11:30
lör 04 12:45
lör 04 13:00
lör 05
sön 05 09:30
sön 05 10:00
sön 05 10:00
sön 05 10:00
sön 05 11:30
sön 05 11:30
sön 05 12:00
sön 05 12:00
sön 05 16:00
sön
08 19:00
ons 09 10:00
tor 11 13:00
lör
17 18:00
fre 17 19:00
fre 18 09:30
lör 18 10:00
lör 18 10:00
lör 18 11:30
lör 18 12:30
lör 18 12:45
lör 18 12:45
lör 18 13:00
lör 19
sön 19 09:30
sön 19 10:00
sön 19 10:00
sön 19 11:15
sön 19 11:30
sön 19 11:30
sön 19 13:00
sön 19 14:15
sön
24 18:00
fre 24 19:00
fre 25
lör 25 10:00
lör 25 10:00
lör 25 10:00
lör 25 11:30
lör 25 12:00
lör 25 12:00
lör 25 12:45
lör 26 09:30
sön 26 10:30
sön 26 11:30
sön 26 13:30
sön 26 16:00
sön 26 16:00
sön
01 10:00
lör 01 10:00
lör 01 10:00
lör 01 10:30
lör 01 10:30
lör 01 11:30
lör 01 12:00
lör 01 13:00
lör 01 13:00
lör 01 13:00
lör 02 10:00
sön 02 10:00
sön 02 10:00
sön 02 10:30
sön 02 10:30
sön 02 11:30
sön 02 12:45
sön 02 13:05
sön
08 09:30
lör 08 09:30
lör 08 10:00
lör 08 10:00
lör 08 11:30
lör 08 13:00
lör 08 13:30
lör 09
sön 09 09:30
sön 09 10:00
sön 09 10:00
sön 09 10:00
sön 09 12:30
sön 09 13:15
sön 09 15:30
sön 09 16:00
sön
14 18:30
fre 15 09:00
lör 15 10:00
lör 15 10:00
lör 15 10:15
lör 15 11:00
lör 15 11:30
lör 15 11:30
lör 15 12:00
lör 16
sön 16 09:30
sön 16 10:00
sön 16 11:15
sön 16 11:30
sön 16 12:30
sön 16 13:00
sön 16 13:45
sön 16 14:00
sön 16 14:30
sön