Kontakt
Adress: Limhamns FF c/o
Rickard Olofsson Byggservice AB
Höjagatan 15
212 33 Malmö
Telefon: 070-9759595
Mail: rickard@robab.info

                                                                                             

 

 

 

Kontaktuppgifter Styrelsen Limhamns FF 2018.

 

 

 

Ordförande Rickard Olofsson                 

rickard@robab.info                                                                             070-9759595

 

Vice Ordförande Laurence Baglivi

baglivi@hotmail.com                                                                          076-8771812

                                                                                       

Kassör Benny Sörensson

benny@beviso.se                                                                                070-7153023

 

Sekreterare Daniel Olofsson/Sponsoransvarig

daniel@ribab.info                                                                                070-9759815

 

Ord. Ledamot Jonas Jarl/Ungdomsansvarig

jonasjarl@gmail.com                                                                          073-5105812

 

 

Suppleant Per Ljungberg/Evenemangsansvarig                                 

Per.ljungberg@malmo.se                                                                   072-3368720

 

Suppleant Leif Möller/Sponsoransvarig

Leif.moller@arbetskraftoresund.se                                                  070-4537369                                         

 

Suppleant Bernhard Andresen/Senior och IT ansvarig

bernhard@skanesdjurpark.se                                                            072-7153559                                           

 

Suppleant Markus Dahl/Seniortränare

markus.dahl@malmo.se                                                                     070-9731977

 
Sponsorer