Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Styrelsen Limhamns FF

STYRELSEMEDLEMMAR


Ordförande: Rickard Olofsson                                            

Vice ordförande och sportchef: Bernhard Andresen 

Kassör: Benny Sörensson
Konsulent: Laurence Baglivi                  

Ungdomsansvarig: Anna Piasecka

Ord. Ledamot: Jonas Jarl       
Suppleant: Per Ljungberg                                                  

Suppleant: Emily Lyons                                                    

Suppleant: Stefan Hansson

Arbetsroller och befattningar i Limhamns FF


Rickard Olofsson
Ordförande, Tränare ungdom
Kontakt:
070-975 95 95

rickard@robab.info

                                         

Bernhard Andresen
Vice ordförande, Sportchef, Tränare ungdom 

Kontakt:
072-715 35 59
bernhard.andresen@limhamnsff.se
bernhardantonios@gmail.com


Benny Sörensson
Kassör

Kontakt:
0707-153023

benny.sorensson@limhamnsff.se


Laurence Baglivi
Konsulent, Tränare, Lagledare senior      
Kontakt:
076-877 18 12

laurence.baglivi@limhamnsff.se

kansliet@limhamnsff.se

 

Anna Piasecka
Ungdomsansvarig, Lagledare ungdom

Kontakt:
0733-747303

anna.piasecka@limhamnsff.se

kansliet@limhamnsff.se

 

Emily Lyons
Webb och medieansvarig, Lagledare ungdom

Kontakt:
073-374 70 84

emilylyons@limhamnsff.se

                                                                

Stefan Hansson
Sponsoransvarig
Kontakt:
070-522 22 38
stefan.hansson@selga.se


Jonas Jarl
Tränare

Kontakt:

0735-105812
jonas.jarl@limhamnsff.se



 
Sponsorer