Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Kontakt uppgifter klubben / styrelsen

Ordförande: Rickard Olofsson                                            

Vice ordförande: Bernhard Andresen

Kassör: Benny Sörensson
Konsulent: Laurence Baglivi                  

Sekreterare: Anna Piasecka

Ord. Ledamot: Jonas Jarl       
Suppleant: Per Ljungberg                                                  

Suppleant: Emily Lyons                                                    

Suppleant: Stefan Hansson

Arbetsroller och befattningar i Limhamns FF


Rickard Olofsson – Ordförande, tränare
Kontakt:
070-975 95 95

rickard@robab.info

                                         

Bernhard Andresen – Fotbollsutskottet, tränare samt vice ordförande

Kontakt:
072-715 35 59

bernhard@skanesdjurpark.se

 

Benny Sörensson – Kassör, tränare

Kontakt:
070-715 30 23

benny@beviso.se


Laurence Baglivi – Konsulent, tränare      
Kontakt:
076-877 18 12

Laurence.Baglivi@sellcom.nu

 

Anna Piasecka – Ungdomsansvarig, lagledare

Kontakt:
0724506668

anna.piasecka@lnu.se

 

Emily Lyons – Webb och medieansvarig, lagledare

Kontakt:
073-374 70 84

emilylyons@hotmail.com

                                                                

Jonas Jarl – Fotbollsutskottet / tränare

Kontakt:

0735105812
jonasjarl@gmail.com


Stefan Hansson – Sponsoransvarig
Kontakt:
070-522 22 38
stefan.hansson@selga.se

 
Sponsorer