Limhamns FF styrelse klar inför 2022

2022-03-29 11:31

Hej alla medlemmar!


Nu är Limhamns FFs styrelse klar inför 2022 och antar utmaningen att utveckla och driva vår förening framåt!


Ett särskit varmt välkommen till våra nya styrelsemedlemmar Kristoffer Nordström, Andreas Anselmsson, Johan Åkesson och Christoffer Zachrisson som ger sig ut på denna resa med oss och ett stort välkommen hem, till Rickard Olofsson som kommer tillbaka som vice ordförande!

 

Vi hoppas de kommer trivas med sina nya roller, och alla ni medlemmar och Limhamnshjärtan blir nöjda med styrelsens arbete under 2022!

 

2022-03-29
LIMHAMNS FF STYRELSE 

Nyhetsarkiv

GMM I Skåne AB
Grubits AB – Städservice som alltid är på G
rickard olofsson byggservice ab
Bunkeflo Bilservice
Limhamnsvänner
Ljunggrens vvs
Nordec Måleri AB
RC MÅLERI
RM-Kranar
Vertea Management AB
Förvaltningsaktiebolager Stadsbostäder
Rivningsmiljö i Skåne AB
Elpartner Skåne AB
PB Aukustik & Montage AB
ABTOT
DäckCenter
Elpartner
Entreprenadställningar
Kakelmiljö
KB Golv
Kondektor
Optimera
Sydställningar
Veberöds ställningsmontage
NP Nilsson

Sponsorer

GMM I Skåne ABGrubits AB – Städservice som alltid är på Grickard olofsson byggservice abBunkeflo BilserviceLimhamnsvänner
Ljunggrens vvsNordec Måleri ABRC MÅLERIRM-KranarVertea Management AB
Förvaltningsaktiebolager StadsbostäderRivningsmiljö i Skåne ABElpartner Skåne ABPB Aukustik & Montage ABABTOT
DäckCenterElpartnerEntreprenadställningarKakelmiljöKB Golv
KondektorOptimeraSydställningarVeberöds ställningsmontage
NP Nilsson